Kızılelma Dizisi KonusuKızılelma dizisi bir MİT (Milli İstihbarat Teşkilatı) ile alakalı bir dizidir. MİT teşkilatına mensut olan Murat Altay, ülkesi adına canı pahasına mücadele verecektir. Dizi güncel olacak, Türkiye’ nin dünyadaki önemli konumu göz önünde bulundurarak Türkiye’ye karşı çalışanlara karşı ülkesi adına çalışan bir avuç insanın hikayesini anlatacaktır. Murat Altay yani bizim ajanımız hedeflerine ters düşen faaliyetlerle mücadele edecektir. Olaylar Suriye, Iran, Irak, Kuzey Irak vs. cografyalarda geçecek veya bu coğrafyayla alakalı olacak. Ajanımız ABD’ye ve İsrail’e de gidecek. Bu coğrafyada savaş, istihbarat örgütleri arasında oluyor. Dizide macera da olacak, aşk da olacak. Başroldeki ajan Murat Altay(Furkan Palalı) yeri geldiğinde aşıkda da olacak, aç da kalacak. Yepyeni bu diziye hazır olun. Bu dizi bağımlılık yapacak.

Dizinin yönetmeni Osman Sınav‘ ın açıklamalarına göre Dizi 15 Ocak Çarşamba günü 19:50 de TRT 1′ de yayınlanmaya başlayacak. Dizinin bölümlerini sitemizde izleyebilirsiniz.

Dizinle alakalı güncel haberler ve paylaşımlardan haberdar olmak için bu sitemizin alt kısmıda ve yan kısmında bulunan Facebook sayfamızı beğenebilirsizniz.

Diziyle alakalı görüşlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Her yazının altında yorum yap kısmına yorumlarını görüşlerinizi yazmayı unutmayın.

Bu sayfa Kızılelma hayranlarının sitesidir. Ve dizi hayranlarıyla var olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>