Kızılelma Dizisi 1.BölümKızılelma dizisiyle alakalı TRT’nın yaptığı haberde kızılelma dizisi ile alakalı önemli açıklamalar yapılıyor.
Osman Sınav : 2013 Bölgesel güç Türkiye bir Kızılelmadır.
2071 Dünya devleti Türkiye bir Kızılelma‘dır.Bugünün Kızılelma’sı bunlardır. Bu Hedefler üzerinden gideceğiz .  Orda Çalışan insanlarında hayatlarında yanlızlıklar var,umutsuzluklar var, umutlar var,acılar var,onlar da aşık olur onlar da ağlar onlar da sever. Onların da heyacanları vardır yani girdikleri birçok tehlike vardır. Biraz bunun üzerinden yürüyeceğiz.

Dizinin başrol oyuncusu Murat karekterinde Furkan Palalı :Ben bunu yaparsam ne kaybederim gibi bir düşüncesi olmayan bir adam Murad ve o yüzden de daha fazla risk alıyor, kazandıkları da daha fazla oluyor böyle olunca. En belirgin özelliği korkusuzluğu gözü pekliği diyebilirim diyor

Dizide Zeynep Eronat ise Meryem rolünde karşımıza çıkıyor. Meryem çok güçlü bir kadın.

Senaryoda ise Sakarya Fırat dizisinden de tanıdığımız Süleyman Çobanoğlu‘nun imzassı var.

Kızılelma dizisinin çekimleri Konya’nın Altınekin ilçesinde devam ediyor. 

Senaryoya göre ilk bölümde Suriye sınırında görevli iki askerle yasadışı yollardan Türkiye’ye girmek isteyen silahlı grup arasında büyük bir mücadele yaşanıyor. İki asker silahlı gruba karşı büyük bir zafer kazanıyor. Daha sonra bu iki asker Milli İstihbarat Teşkilatına (MIT) dahail ediliyor. Dizide bol aksiyonlu sahneler yer alıyor. İlk  bölümde otomobil patlama sahnesi nefesleri kesecek. 

 İlk bölüm 15.Ocak 2014 Çarşamba Akşamı Saat 19:50 TRT 1’de 

Kızıl elma dizisi 1. Bölümü izlemek için Tıklayınız

1. Bölüm

1. Bölüm

Facebook sayfamızı beğenerek takipte kalabilirsiniz…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>